Nadácia Veolia Slovensko v roku 2022 podporila 19 zamestnaneckých grantov

Nadácia Veolia Slovensko podporuje dobrovoľnícke aktivity svojich zamestnancov formou zamestnaneckých grantov od roku 2016.

Program je určený pre všetkých zamestnancov - dobrovoľníkov, ktorí sú ochotní priložiť pomocnú ruku pri zlepšovaní okolia a pomôcť druhým. Zamestnanecké granty pomáhajú finančne podporiť dobré veci za podmienky, že aj samotní zamestnanci skupiny Veolia Slovensko budú aktívne pomáhať, teda že sa ako dobrovoľníci vo svojom voľnom čase budú spolupodieľať na realizácii projektu, ktorý chcú podporiť.

V roku 2022 prispela nadácia na realizáciu devätnástich zamestnaneckých grantov po celom Slovensku v celkovej výške 28 000 €. Vďaka finančnej podpore sa vybudovali či zrekonštruovali priestory v areáloch škôl či škôlok, zorganizovali sa rôzne komunitné podujatia sociálneho, kultúrneho či vzdelávacieho charakteru a priestor bol venovaný aj ochrane a zveľaďovaniu životného prostredia. Nadácia tiež prispela na skvalitnenie tréningových proces pre mladých športovcov či na zvýšenie bezpečnosti a úpravu okolia pre hipoterapiu detí.

Kompletný zoznam podporených projektov nájdete TU.